Реєстрація

9
15314

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВУ НА РЕЄСТРАЦІЮ РЕКОРДУ

Важлива інформація

Зараз з’являється чимало фірм, що заробляють за рахунок потенційних рекордсменів – позиціонують себе як офіційні представники Книги Гінесса. Насправді не тільки в Україні, а і в жодній країні світу немає офіційного представництва світової книги: сама торгова марка коштує порядку $48 млн, і яка б не була франшиза, вона буде коштувати не один мільйон. Усі люди, які видають себе в нашій країні за представників Книги Гіннесса, – це усього лише звичайні посередники. «Книга рекордів України» акредитований партнер світової Книги рекордів. І звичайно клопоче про реєстрацію українських рекордів.

При позитивному результаті експертизи та встановленню рекорду, автор може претендувати на одержання офіційних нагород: диплома Книги рекордів України, а також нагородних сертифікатів Книги рекордів України для усіх, хто сприяв установленню рекорду.

Ніякої грошової винагороди для рекордсменів за встановлений рекорд не передбачено. Інформація про рекорд може бути включена вже в найближче видання Книги рекордів України. Про це також, будуть широко проінформовані українські і світові ЗМІ, повідомлення про рекорд може одержати й окремий розділ на сайті Книги рекордів України.

Правила встановлення рекорду України

Для встановлення і реєстрації рекорду ми забезпечуємо обов’язкову попередню експертизу заявки і консультації за правилами встановлення рекордів у даній області.

Стандартна експертиза:

 • Україна: Від 1,5 до 3 місяців з моменту подачі заявки.
 • Увесь Світ: Від 3 до16 місяців з моменту подачі заявки.

Прискорена експертиза: Від тижня до 1 місяця.

На підставі експертизи Заявник одержує «Пріоритетну довідку», що закріплює заявку на поточний рік і залишає за Заявником пріоритетне право по проведенню даного виду змагань у поточному році (результати експертизи вважаються дійсними до кінця року).

Експерти «Книги рекордів України» забезпечують консультаціями по підбору і формуванню експертної комісії для реєстрації досягнення, а також своїми засобами проводять інформаційну медіа-розвідку, зв’язану з вибором дати події, щоб мінімізувати імовірність збігу з великими подіями суспільної значимості, PR-акціями, ювілеями, концертами зірок естради й іншими подібними подіями, здатними відвернути увагу більшості ЗМІ.

«Книга рекордів України» гарантує офіційну фіксацію рекорду, забезпечує заповнення й оформлення протоколів за підсумками проведення заходу.

9 COMMENTS

 1. У меня собака такса, которой уже 20 лет. Соседи посоветовали обратиться к вам))

 2. Я зібрала в копілці 15 кг копійок. Чи це буде рекордом?????

 3. У м.Трускавці Львівської обл., по вул. Лесі Українки на Гошівські горі, збудував скульптурну композицію Ісуса Христа – 9,17 м., на постаменті -3 м. Матерал будівництва скульптури, залізобетон.

 4. Вага лимону вирощеного в домашніх умовах 1074 Гр. Ще не розрізати. Є фото на дереві і вже зрізане. Це є рекордом України ? Ю ґ

 5. Надел 7 прищепок на один указательный палец.
  Это рекорд?

 6. Я марафонець. В цьому році вже пробіг 16 марафонів. Який реккорд України по кількості марафонів за 1 рік?

 7. Хочемо встановити рекорд. Дитина яка засвоїла, чи вивчає найбільшу кількість музичних інструментів.
  Чеславський Євгеній 07.08. 2007р. нр. На даний момент 12 р.
  Вивчає:
  фортепіано з 6 років (сольно),
  сопілку з 9(сольно і в ансамблі),
  електро-гітару з 9(сольно),
  скрипку з 10(сольно, в дуеті та в ансамблі),
  аккордеон з 12(сольно),
  кобзу-контрабас з 12( в оркестрі),
  класичну гітару з 12( сольно),
  окарину з 12 ( сольно),
  цимбали з 12 ( сольно),
  естрадний вокал з 8 років ( сольно, але зараз ламається голос тому займатися припинили).

  Фортепіано, електропіаніно, скрипка, акордеон, электрогітара – вивчає офіційно в музичній школі.
  Сопілку, цимбали – вивчає офіційно в двох центрах творчості.
  Класичну гітару – вивчає з викладачем.
  Має природний абсолютний слух, гарну механічну пам’ять та математичні здібності. Ми не вивчаємо один той самий твір по декілька років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here